VTX Відео передавач AKK Ultra Long Range 5W 4.9-6G 96CH TX5000AC
Немає в наявності
Відеопередавач AKK Ultra Long Range 5W 4.9G-6G Ultra Wide Band 96CH VTX спеціально розроблений для передачі відеосигналу на великі відстані з максимальною потужністю 5 Вт. Він пропонує регульовану вихідну потужність на рівнях 25/200/500/1000/3000/5000 мВт. Пристрій охоплює широкий частотний діапазон від 4900 до 6060 МГц і підтримує 96 каналів, що допомагає уникати перешкод. Для забезпечення стабільної роботи за високих навантажень передавач оснащений вентилятором та радіатором. Також є можливість управління параметрами через функцію Smart Audio до 5000 мВт, а вихід живлення для камери 5 В з максимальним струмом 500 мА.
Характеристики
  • Кількість каналів: 96
  • Частота: 4.9-6GHz
  • Вихідна потужність: 25/250/500/1000/3000/5000mW
  • Вхідна напруга: 14.6-28V (рекомендовано 6S)
  • Мікрофон: без підтримки
  • Живлення камери: 5V для камери при струмі до 500mA
  • Додаткові можливості: Smart audio 5000mW
  • Антенний роз’єм: MMCX
  • Розмір: 36×36х15мм
  • Монтажна схема: 30.5х30.5мм
  • Вага: 25г (без антени)
VTX Відео передавач AKK Ultra Long Range 5W 4.9-6G 96CH TX5000AC tx5000 ac description
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Юридичні особи
Доставка та оплата
Ми здійснюємо доставку сервісом Нова Пошта по території України. Деталі доставки та оплати
Обмін та повернення
Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки: Деталі
Контакти
Телефонуйте нам за номером +380934279316 або пишіть за електронною адресою [email protected]. Деталі
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРОФЕСІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО FPV ДРОНІВ
КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ КЛІЄНТІВ
РІЗНОМАНІТНИЙ АСОРТИМЕНТ
ACCOUNT
Збережене
Збережене
Увійти
Створити акаунт
Відновлення паролю